Po jakim czasie działa Kamagra?

kamagra

Każdy mężczyzna mający problemy z potencją, czuje się tym dość mocno zawstydzony. W końcu mówi się, że mężczyzna powinien być zawsze zwarty i gotowy, również na seks, a może w szczególności na seks. Co jednak, jeśli penis nie może „stanąć na zawołanie”? Wtedy mężczyźni sięgają po środki na potencję. Kiedyś byli oni skazani na Viagrę, która była na receptę. Chętny pan musiał udać się do seksuologa, psychiatry czy lekarza rodzinnego i poprosić o receptę na niebieską pigułkę. Mógł się spotkać z odmową, wyśmianiem czy złośliwym komentarzem. Od zeszłego roku jest jednak zupełnie inaczej. Środki na potencję, oparte na sildenafilu, tak jak Viagra czy Kamagra, są dostępne całkowicie bez recepty! Chętny mężczyzna może więc zdecydować się poprawić swoje życie seksualne i nie musi się z nikim konsultować. Nikt nie musi wiedzieć o jego małym, a raczej dużym problemie. Wystarczy, że mężczyzna uda się do apteki lub zamówi odpowiedni specyfik w jednej z aptek lub sklepów internetowych. A jest ich teraz od groma! Co jednak, gdy już facet ma taki środek na potencję? Po jakim czasie działa Kamagra?

Ka-ma-gra i wszystko gra!

Od czego zacząć? Przede wszystkim należy pamiętać, że żeby Kamagra zadziałała, mężczyzna musi być podniecony. Żaden środek na potencję nie zadziała, jeśli facet nie ma ochoty na seks. Warto więc zadbać o odpowiednią atmosferę. Relacja oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu sprzyja męskiej namiętności. A żeby dodać trochę ognia i podkręcić atmosferę, zacznij powoli, od romantycznej randki albo kolacji przy świecach w domu. Kup swojej partnerce coś seksownego na urodziny, żeby mogła to założyć na waszą schadzkę.

Po jakim czasie działa Kamagra?

Pamiętaj, że taki środek jak Kamagra tabletki potrzebuje trochę czasu, żeby się rozkręcić. Od momentu wzięcia tabletki lub zażycia żelu masz piętnaście minut do pół godziny nim „wystartujesz”. To nie musi być jednak czas stracony! Wystarczy, że włączysz romantyczną muzykę i zaczniecie namiętnie tańczyć. Albo rozpoczniecie grę wstępną. Nic tak nie wzbudza namiętności i wdzięczności w kobiecie, jak rozpoczęcie aktu seksualnego od zajęcia się nią! W ten sposób wyjdziesz na altruistę i gentelmana. A przy okazji dasz Kamagrze czas, by mogła zacząć działać. Gdy już poczujesz jej działanie, nie trać czasu! Ale nie musisz się też śpieszyć. Masz nawet sześć godzin jej działania przed sobą.

O czym warto pamiętać biorąc Kamagrę

Przede wszystkim, należy unikać alkoholu. Może to być trudne, w szczególności w okolicznościach romantycznej randki czy schadzki dwóch osób mających się ku sobie, ale tak musi być. Alkohol osłabia działania środków na potencję. Jeśli więc chcesz podołać zadaniu i dobrze się bawić, pij wodę albo drinki bezalkoholowe.

Kolejna sprawa – należy unikać tłustych potraw i dużych posiłków. Tłuszcz  i jedzenie zaburzają wchłanianie Kamagry i mogą osłabić jej działania. A tego przecież nie chcemy, prawda?

Ostatnia rzecz – sok grapefruitowy. Absolutnie zabroniony! Tak samo owoc.

Teraz już wiesz, co możesz, a czego nie możesz robić.

Należy pamiętać ze kamagra jest dostępna tylko na receptę.